Fırın Servisi

Fırın Servisi

Fırın Servisi cihazınızın tam donanımlı olarak onarılmasına imkan sağlamaktadır. Teknolojik test cihazları yardımıyla ürünün istatik değerleri görüntülenir. Fırın Servis uzman personelleri cihazın; değerlerini görüntüledikten sonra onarım ve bakım işlemlerini başlatmaktadır.

Fırın Servisi hizmetinde sizlere hızlı ve profesyonel çözümler üreten Çağrı Merkezi aracılığıyla adresinize aynı gün içerisinde servis talep edebilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine en yakın Bölge Servisi personellerini yönlendirmekteyiz. Cihazın gerekli test, bakım ve kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Üstelik onarım sonrası +1 yıl boyunca garanti imkanı da sunmaktayız. 444 85 97 numaralı Fırın Çağrı Merkezi numarasını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Cihazın testleri ve arıza teşhisi tamamlandıktan sonra tarafınıza SMS veya çağrı yoluyla mutlaka bilgilendirme gerçekleştirilmektedir. Onayladığınız taktirde cihazın tüm analiz ve işlemleri resmi olarak tarafınıza sunulmaktadır.

Fırın Teknik Servisi

Fırın Servisi hizmeti kritik düzeyi oldukça üst seviyedir. Cihazın arızasının hızlı ve garantili olarak giderilmesi gerekir. Örneğin, günlük yaşantımızda kullanılan herhangi elektronik cihazın arızalanması birçok probleme yol açabilir. Fırın, Bulaşık Makinesi veya herhangi Fırın Teknik Servis hizmeti gerektiren ürün grubu ivedi biçimde arızasının tamamlanması gerekir.

Hızlı servis talep etmek ve cihazın onarım sonrasında garanti kapsamında devam etmesini talep ediyorsanız o halde çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine servis imkanı sağlamakta olan Beyaz Eşya Teknik Servisi cihazın durumunu kısa süre içerisinde çözümlemektedir.

Hemen Ara | 444 85 97